Balony personalizowane i boksy balonowe

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Chcesz podarować komuś ważnemu coś wyjątkowego i niepowtarzalnego? W naszym sklepie z balonami i dodatkami Jestmiód znajdziesz właśnie coś takiego! Balon personalizowany jest wspaniałym prezentem oraz dodatkiem do imprez, gdyż jest on wzbogacony Twoim własnym napisem bądź logiem.

Proces tworzenia takiego balona polega na umieszczeniu indywidualnego napisu, grafiki lub loga na balonie. Napis jest wycinany z folii samoprzylepnej, a następnie nanoszonej na balon. Taki upominek na pewno spodoba się każdemu obdarowanemu.

W ofercie naszego sklepu Jestmiód posiadamy także boksy balonowe. Jest to szczególna forma sprawienia prezentu. Zestaw składa się z pudełka bądź koszyczka oraz balonika, najczęściej personalizowanego. W pudełku znajdują się upominki wybrane przez klienta. Takie prezenty świetnie sprawdzą się nie tylko na urodziny czy imieniny, ale również na takie okazje jak na przykład dzień nauczyciela, rocznica ślubu, dzień kobiet czy walentynki.

Naszym klientom zawsze z wielką chęcią służymy pomocą w doborze kolorystyki i materiałów. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Jestmiód klientów z Pruszcza Gdańskiego i okolic.