Koło balonowe

Organizujesz wesele w stylu boho i nie masz pomysłu na dekorację? A może Twoje dziecko niedługo kończy 18 lat i szukasz inspiracji jakie udekorowanie sali wybrać? Świetny wybór! W naszym sklepie z dekoracjami balonowymi i dodatkami Jestmiód znajdziesz coś wyjątkowego! Koło balonowe jest niczym innym jak wspaniałą kompozycją, stworzoną z wielu baloników przymocowanych do metalowego koła. Kolorystykę balonów dostosowujemy wedle życzeń klientów bądź sami dopasowujemy kolory tak, by pasowały do otoczenia.

Koło fantastycznie wygląda jako przystrojenie w plenerze lub w pomieszczeniu. Dodatkiem do balonów mogą być również kwiaty sztuczne i prawdziwe. Koło można wykorzystać na weselu, ale także na urodzinach, baby shower, wieczorze panieńskim, imprezie firmowej i wielu innych uroczystościach. Fantastycznie prezentuje się jako tło do zdjęć. Ozdobę można także ustawić przy stole ze słodyczami lub dodatkami, bądź za osobą, która na uroczystości ma znajdować się w centrum uwagi.

Zapraszamy klientów z Pruszcza Gdańskiego i okolic zainteresowanych współpracą do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z dekoracjami i dodatkami Jestmiód oraz do kontaktu z nami. Zawsze z chęcią służymy państwu pomocą.