Sklep internetowy z dekoracjami imprezowymi

🎈 JEST MIÓD

W naszym sklepie znajdziesz dekoracje na imprezy, urodziny, uroczystości, balony, kolekcje świąteczne, urodzinowe, weselne i na wszystkie ważne dla Ciebie okazje.

Zróbmy razem wyjątkową imprezę!

0

Produktów

dodatków i dekoracji, które sprawią, że to będzie wyjątkowa impreza!

Od 2021

Nasza historia

Historia naszego sklepu internetowego ma swój początek w… lesie. Pewnego dnia, tak po prostu, postanowiliśmy uruchomić własną pasiekę. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia, ani rodzinnych tradycji. Jedynie zapał i chęci.

Kilka miesięcy  poświęciliśmy na studiowanie i sprawy organizacyjne – budowę uli oraz poszukiwanie odpowiedniego miejsca. Wreszcie wiosną w 2010 roku na uroczej polance pod lasem, 14 kilometrów od Trójmiasta powstała eksperymentalna pasieka, którą nazwaliśmy imieniem naszej córki – Kaliny.

Pierwsze miodobrania odbywały się w naszym mieszkaniu w centrum miasta. Z samego rana przywoziliśmy ramki pełne miodu, taszcząc je na drugie piętro, aby przed wieczorem odwieźć je naszym kochanym pszczołom na miejsce. Było wesoło, dużo się uczyliśmy i mieliśmy wspólne pożyteczne zajęcie.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia – nasza pasieka przez lata się rozrastała, a nam przybywało wiedzy i doświadczenia. Doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy lepszych warunków dla naszego hobby. Prace przy pszczołach bez dostępu do bieżącej wody i zaplecza na miejscu stawały się coraz bardziej uciążliwe.

Rozpoczęliśmy poszukiwania własnego miejsca na pasiekę. I tak minęło kilka lat, które upłynęły nam na wymyślaniu naszego życia na nowo. Wybór padł na Żuławy. Płasko, wilgotno, nostalgicznie i… w rozsądnej odległości od naszego obecnego życia.

Zajmujemy się pszczołami od 11 lat i chcemy więcej! Sklep Jest Miód powstał, by pomóc nam w realizacji marzenia jakim jest rozbudowa pasieki. Umożliwi nam to zajęcie się nią na pełen etat. Nasz wybór padł na produkty dające frajdę, przyjemność, radość – takie uczucia towarzyszą nam gdy robimy to, co kochamy. Jeśli chcesz nas w tym wesprzeć – zapraszamy na zakupy!

Wartości

Jesteśmy firmą rodzinną i wartości zapisane są w naszym DNA.

Jesteśmy eko

Staramy się zostawiać po sobie jak najmniejszy ślad, nie tylko węglowy.

Dbamy o relacje

Komunikacja i dobre relacje to podstawa udanej współpracy.

Robimy miód

Jesteśmy pszczelarzami, więc uwaga – będzie słodko!